June 18, 2014

OUTFIT/ HARBOUR


Our second day in Barcelona started with a walk along the harbour. It made me thinking about how it would be, if we would have a sea in Vienna or near my hometown. It took me to a conclusion that maybe people would be more happy, funny and friendly, because in my opinion most of them in such cities look like it. They are enjoying their life, meeting with friends at the beach, playing volleyball or swimming in the sea. But maybe I'm wrong and I just see it that way, because I like it. I know that even if there isn't a sea in Vienna, we can be happy and friendly, too, but I just love that atmosphere. Do you?

Náš druhý den v Barceloně začal procházkou podél přístavu. Donutilo mě to přemýšlet nad tím, jaké by to asi bylo, kdyby jsme měli moře ve Vídni nebo blízko mého rodného města. Přišlo mi, že by lidé byli možná šťastnější, veselejší a přátelštější, protože si myslím, že většina lidí, žijících v takových městech, se tak chovají nebo tak alespoň vypadají. Užívají si života, potkávají se s přáteli na pláži, hrají volejbal nebo plavou v moři. Ale možná to tak není a já to tak vidím jen proto, že se mi to líbí. Vím, že i když ve Vídni není moře, tak můžeme být také šťastní a přátelští, ale já prostě miluju tu atmosféru. A vy?


PRIMARK tee/ ZARA jeans/ NIKE Rosherun sneakers/ MK Selma mini bag and watch

ph/ by David Lamač

14 comments:

 1. Zrovna jsem ti psala komentář k minulému článku a teď koukám, že už přibyl další z Barcelony, na který jsem se tak těšila!:D Taky si vždycky s mamkou říkáme, jak bychom byly veselé, kdybychom bydlely u moře..ale třeba to tak na nás opravdu jen působí:) Ti lidé tam mají určitě taky nějaké problémy jako ostatní a my si všímáme jen těch hezkých věcí na dovolené:)) Nevím..možná bude na obou věcech trošku pravdy:)))

  ReplyDelete
 2. WOWOWO! It looks soooo pretty! Love the pics!
  mwah mwah
  xo Beckerman Girls
  www.BeckermanBlog.com

  ReplyDelete
 3. Tak v tomhle prostredi by vypadal dobre i pytel od brambor :D ohromne ti to slusi a ten pristav je uplne aaaach, dost ti to zavidim :))
  Dom by Dom

  ReplyDelete
 4. Wow veľmi pekne fotky :)) do Barcelony by som chcela isť :))

  ReplyDelete
 5. Dear, randomly found your blog and I’d like to say that you have amazing design, beautiful photos and interesting posts! I’m also impressed by your style! Everything is magnificent!

  would you like to follow each other?
  will be happy to see you in my blog)

  www.dianacloudlet.com

  ReplyDelete
 6. aaach to jsou fotky ♥ Tenhle rok se plánuji do Barcelony podívat, všichni si to měst vychvalují :-)
  moc Ti to sluší !! :-)

  ReplyDelete
 7. Krásné fotky! moc Ti to sluší, miluji ležérní drdůlky.

  ReplyDelete
 8. hned by som sa tam isla pozriet!

  Pozývam na letnú Sally Hansen giveaway, tu: http://www.biancaprincipessa.blogspot.sk/2014/06/letne-rozdavanie.html

  ReplyDelete
 9. Také nad tím kolikrát uvažuji. Ale co, kdybychom to moře měli, tak by to pro nás zevšednělo si myslím.

  ReplyDelete
 10. Já jsem ráda, že moře nemáme, protože pak na dovolenou o to více těším :-)

  ReplyDelete
 11. Krásné místo, jen si sednout a koukat....

  ReplyDelete
 12. love your outfit.
  the sneakers are perfect.
  great shots
  x

  ReplyDelete

Thank you for all your lovely comments!