June 10, 2015

OUTFIT/ SUMMER UNIFORM

56 (3 of 4)

Ripped shorts, white tee, lace-up flats and light coat. Simple as that. It's definitely my favourite outfit to go this summer. By the way this sandals are really awesome and I would literally wear them with everything, so if you're thinking about getting a similar pair, don't hesitate. 
P.S.: I'm really sorry for not so many pictures, but unfortunately I was moving in almost every picture. :D Yes, I couldn't be a model, I can't pose. :D

Roztrhané šortky, bílé triko, zavazovací sandály a lehký kabát. Jednoduché a i přesto je to určitě jeden z mých oblíbených outfitů tohle léto. Mimochodem, tyhle sandálky jsou vážně úžasný a nosila bych je doslova ke všemu, takže jestli o podobných přemýšlíte, tak neváhejte.
P.S.: Moc se omlouvám za tak málo fotek, ale bohužel jsem se hýbala na skoro každé fotce a kvůli tomu byly vždycky trochu rozmazané, což jsme na foťáku neviděli. Jo, modelka bych být teda nemohla, neumím pózovat. :D56 (4 of 4)
56 (2 of 4) 56 (1 of 4)
ZARA coat and shoes/ H&M tee and shorts/ MK messenger bag

ph/ by David Lamač

  

15 comments:

 1. To se mi opravdu moc líbí, jednoduché, určitě pohodlné a na léto jako dělané! Lehký trench by se mi taky líbil a ty sandálky jsou božíí :))

  Pieces of FRECKLED style

  ReplyDelete
  Replies
  1. děkuju moc! ten trench je vážně super, doporučuju :))

   Delete
 2. Juli !! Nice Breetz Edwin www,foto-edwin.nl

  ReplyDelete
 3. Zrovna v pondělí jsem sháněla takový boty. Byla jsem i v Zaře a neměli je tam, z nějakého důvodu mi je vesmír nepřeje :D ale fakt ti sluší :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. haha :D u nás ve Vídni je mají skoro v každé Zaře, to je škoda, že jsi nenašla, jsou super :)) a děkuju :) <3

   Delete
 4. Krásný outfit, ten kabátek je parádní :)

  New in: May 2015

  ReplyDelete
 5. Nejvíc se mi líbí kabát :)

  ReplyDelete
 6. OMG I want the short! Awesome outfit! :D

  ReplyDelete

Thank you for all your lovely comments!