July 28, 2015

INSTA LIFE/ CROATIA


A few more pictures from my vacation. I already posted almost all of them on my instagram, but I thought I could also share them with you here on my blog. It's more than a week since we got back, but if I could I would definitely stay there much longer. I love summer and the heat, I am such a summer kid. :D
Otherwise I will post my playlist on Facebook today, so don't forget to check it out. Maybe you will like some of the songs. 

Mám pro vás ještě pár fotek z dovolené. I když už jsem je skoro všechny dala na instagram, tak jsem si říkala, že bych je vám mohla ukázat i tady na blogu. Je to sice už víc jak týden, co jsme se vrátili, ale kdybych mohla, tak bych tam zůstala určitě o něco déle. Léto a teplo miluju, jsem prostě takový letní dítě. :D
Jinak dneska se na Facebooku objeví můj playlist, tak se určitě nezapomeňte podívat. Třeba se vám zalíbí. ph/ by me and David Lamač (iPhone 5S)


   

8 comments:

 1. Pekny fotky!:))♥ chci zpatky k mori:((

  ReplyDelete
 2. Pěkné fotky :) na playlist jsem zvědavá

  ReplyDelete
 3. Nedivím se, že by ses tam hned vrátila, je tam podle fotek vážně krásně :)

  Se sluncem v zádech + VELKÁ LETNÍ GIVEAWAY!!!

  ReplyDelete
 4. Krásné fotky a ty brýle jsou vážně super!
  http://realmfulloflittlepleasures.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 5. Máš krásný šaty Juli :)

  ReplyDelete
 6. Krásný fotky, začínám se těšit k moři!:)

  ReplyDelete
 7. tiez som letne dieťa, páči sa mi hlavne druhá fotka :)

  ReplyDelete
 8. Vyzerá to, že dovolenka stála za to. :-) Po zhliadnutí tých fotiek by som sa najradšej k tomu moru rozbehla :-D Bohužiaľ tento rok mi to už nevyjde.

  lovevalentina.blogspot.sk

  ReplyDelete

Thank you for all your lovely comments!