Showing posts with label travel. Show all posts
Showing posts with label travel. Show all posts

March 3, 2016

2 DAYS IN PRAGUE


Exams are done, now I am only waiting for the results and while waiting I am preparing some posts for you from my last few weeks. Today I show you some pictures from Prague, where we were about 2 weeks ago. I like these kinds of  trips, because you can switch off and come to other thoughts. 
When we had arrived it was snowing, but the next day it was the exact opposite as the sun was shining and I finally could take out my sneakers (outfit here). Our last day was a bit chilly again, so it was time for my winter parka and huge scarf.
In those two days we managed to visit many places. I was at Farm with Eliza and Anna, for breakfast at Café Louvre, I ate macarons from Paul and walked all the way up to see the Prague Castle. Besides we also had some time for shopping and I bought the most beautiful coat for spring! Can't wait to show you, how it looks.
By the way we are attending a ball here in Vienna on Sunday. Hopefully I can take some pictures for you to see my outfit. And of course you can follow me there via snapchat! (@julidvorak)

Další zkoušky už jsou konečně za mnou, teď už jenom čekám na výsledky a při tom čekání pro vás připravuji i pár článků z posledních týdnů. Dneska vám v rychlosti ukážu fotky z Prahy, kde jsme byli asi tak před dvěma týdny. Takové rychlo výlety mám ráda, protože člověk aspoň na chvíli změní prostředí, může se podívat někam jinam a přijít na jiné myšlenky. 
Když jsme přijížděli, tak zrovna sněžilo, ale další den už bylo krásně a svítilo sluníčko, takže jsem mohla konečně vytáhnout ven svoje oblíbené tenisky (outfit můžete vidět tady). Druhý a zároveň náš poslední den v Praze už zase tak hezky nebylo, takže to byl čas na moji zimní parku a obří šálu. 
Za ty dva dny jsme toho stihli celkem hodně. Byla jsem ve Farmě s Eliškou a Aničkou, na snídani v Café Louvre, makronky od Paula už jsou pro nás samozřejmostí a procházka na Hrad taky. Kromě toho jsem stihla prošmejdit i pár obchodů a pořídila jsem si ten nejkrásnější jarní kabát! Až bude počasí lepší, určitě vám ho ukážu.
Jinak se teď v sobotu chystáme na ples od mého gymplu ve Vídni, tak doufám, že pro vás dokážu nafotit nějaké hezké fotky a ukázat vám i můj outfit. Určitě mě taky sledujte na snapchatu, tam bezpochyby všechno uvidíte! (@julidvorak)

February 7, 2016

TRAVEL/ SAALBACH, HINTERGLEMM, FIEBERBRUNN


The week in the mountains wasn't so good at the end. Because of the bad weather we were skiing only one day and a half and then we had to go back home. Therefore I didn't manage to take more photos with my reflex camera, so here you have a few from my iPhone and GoPro camera at least.
The only day we could go skiing was Tuesday, but it was so hot (about 11°C) that it wasn't nice either. I haven't ever experienced such heat in the mountains. And on Wednesday it started snowing so much that the slopes weren't passable and we decided to go back home instead.
I hope you'll like the pictures!
Have a nice Sunday!

Týden na horách nám bohužel moc nevyšel. Kvůli počasí jsme si zalyžovali jen den a půl a ve středu už jsme jeli domů. Tím pádem jsem nestihla ani nafotit moc fotek na zrcadlovku a proto tu jsou aspoň fotky z mobilu a GoPro kamery. 
Jediný hezký den byl v úterý a to bylo až moc hezky, protože odpoledne bylo na svahu až 11°C a to už není moc příjemný. Takové teplo jsem na horách snad nikdy nezažila. No a ve středu už začalo sněžit, což by bylo super, ale za den napadlo kolem 15 cm sněhu. Sjezdovky byly nesjízdné a bylo to na úraz, tak jsme to neriskovali a radši jeli domů. 
Doufám, že se vám fotky budou líbit a snad jste aspoň vy měli lepší počasí na horách, pokud jste byli. Krásnou neděli!
PS.: Ve středu se můžete těšit na giveaway s produkty od Weledy! Pokud jste o nich ještě nečetli článek, tak se podívejte tady

February 1, 2016

TRAVEL/ ST. ULRICH AM PILLERSEE



Yesterday we arrived in a small town called St. Ulrich near Saalbach, Austria. Honestly I couldn't wait to already be in the mountains. The whole January was all about learning for exams, so I really needed some relax. Unfortunately the weather isn't so nice to us. Although it looked quite promisingly yesterday, because it was snowing, today it transformed into rain and most of the ski lifts were closed. It was really bad, because when you're going to the mountains you expect that you will be able to ski, right? But at least we took a look around, went for a walk and shot some pictures.
If you're interested in how it looks in here and where we're staying, you can look at my Snapchat @julidvorak. I also post some pictures on my Instagram account, also under the nickname @julidvorak
Have a nice week and the first days of February!

Včera jsme konečně dorazili na hory do malého městečka St. Ulrich blízko Saalbachu. Upřímně už jsem se vážně nemohla dočkat. Celý leden jsem se v podstatě jenom učila, takže nějaký ten odpočinek vážně potřebuju. Bohužel nám ale počasí moc zatím moc nevychází. Když jsme včera přijížděli, tak sněžilo a vypadalo to nadějně, ale přes noc a celé dopoledne pršelo, takže byly dokonce zavřené i vleky. To nás samozřejmě všechny mrzelo, protože když se jede na hory, tak se snad bude i lyžovat ne? No nevadí, aspoň jsme si to tu dnes prohlédli, udělali si procházku a pár fotek.
Jak to tu vypadá a kde bydlíme jsem natáčela i na Snapchat, takže pokud vás to zajímá a chcete vědět víc, určitě se podívejte a přidejte si mě pod jménem @julidvorak. Pár fotek se určitě taky objeví na instagramu, kde mě najdete taky pod touto přezdívkou.
Krásný týden a začátek nového měsíce!

December 20, 2015

TRAVEL/ SALZBURG


It was time to travel a bit again. And as my friends and I have been thinking which city would be our next destination, the Christmas days were slowly coming. So at the end we decided to visit Salzburg once again. This magnificent city is actually the most beautiful at this time of the year, when there are lights and candles everywhere and you can smell the cinnamon-scented sweets and all kinds of winter drinks such as punch or mulled wine.

Our day started really early. Alarm was set on 05:50 am, because our train from Vienna was leaving at 07:30 am and we couldn't imagine travelling for two hours without something to drink and eat. So our first stop was Starbucks surprisingly. 

Už byl zase čas se někam podívat. A jak jsme tak s kamarády přemýšleli, které město bude naším cílem tentokrát, pomalu ale jistě se blížily i vánoční dny. Takže jsme se nakonec rozhodli opět navštívit Salzburg. Tohle nádherné město je stejně na Vánoce nejkrásnější, hlavně když všude svítí světýlka a svíčky, cítíte vůni skořicových cukrátek a všech možných vánočních nápojů jako třeba punče nebo svařeného vína.

Náš den začal tentokrát vážně brzo. Budíček jsme měli už na 05:50, protože vlak nám jel z Vídně v 07:30 a samozřejmě ráno bez něčeho dobrého, a ještě když máme před sebou dvou a půl hodinovou cestu, se nedá vydržet. Takže první zastávka nebyla nikde jinde než ve Starbucksu. A to nejlepší na tom je hlavně to, že máme díky slevovým kuponům, které si můžeme jen tak vzít na uni, vždycky druhý nápoj zdarma. (pozn. pokud sledujete můj snapchat @julidvorak, tak jste si za poslední měsíce určitě všimli, že jsem v tom Starbucksu nějak často, žejo :D) 

July 28, 2015

INSTA LIFE/ CROATIA


A few more pictures from my vacation. I already posted almost all of them on my instagram, but I thought I could also share them with you here on my blog. It's more than a week since we got back, but if I could I would definitely stay there much longer. I love summer and the heat, I am such a summer kid. :D
Otherwise I will post my playlist on Facebook today, so don't forget to check it out. Maybe you will like some of the songs. 

Mám pro vás ještě pár fotek z dovolené. I když už jsem je skoro všechny dala na instagram, tak jsem si říkala, že bych je vám mohla ukázat i tady na blogu. Je to sice už víc jak týden, co jsme se vrátili, ale kdybych mohla, tak bych tam zůstala určitě o něco déle. Léto a teplo miluju, jsem prostě takový letní dítě. :D
Jinak dneska se na Facebooku objeví můj playlist, tak se určitě nezapomeňte podívat. Třeba se vám zalíbí. 


July 18, 2015

TRAVEL/ CROATIA


PLACE: Vrsar, Istria, Croatia

First pictures from Croatia are here! We came back yesterday in the evening, but the whole week we spent in Vrsar was so magical and really, really hot. Vrsar is a small city situated in Istria, Croatia and it's about 2000 years old, so you can imagine those beautiful houses and narrow streets. But what's always the best about vacations is the food and that was really delicious there. Summer holidays are for me as a serious ice-cream and fruit lover a real paradise.
I have prepared a few more posts from Croatia for you (among them pictures from under the water), so stay tuned!
P.S.: I am thinking about creating a Facebook page for my blog, but I am not so sure about it. Do you follow blogs over Facebook more? Is it easier for you, what do you think?

První fotky z Chorvatska jsou tu! Vrátili jsme se sice už včera večer, ale celý ten týden ve Vrsaru byl kouzelný a vážně hodně teplý. Vrsat je malé městečko, které se nachází na Istrii v Chorvatsku a je staré už asi 2000 let, takže si dokážete představit ty krásné domy a uličky. Ale co je na dovolených vždycky nejlepší je přece jídlo a to tam bylo teda vážně super. Letní prázdniny jsou pro mě jako pro vážnýho milovníka zmrzliny a ovoce přímo ráj.
Připravila jsem si pro vás pár dalších článků z Chorvatska (mezi nimi fotky pod vodou), tak se máte na co těšit!
P.S.: Přemýšlím o tom, že si založím také vlastní Facebookovou stránku pro můj blog, už jsem ji jednou měla, ale nezdálo se mi to tak super, takže si tím nejsem moc jistá, ale nejspíš je to pro hodně z vás asi nejlepší způsob, jak sledovat blogy. Co myslíte? Sledujete blogy přes Facebook více než přes ostatní sociální sítě? Je to pro vás jednoduší?

July 12, 2015

LUDWIG GOES POP EXHIBITION



On Tuesday we visited the Mumok - Museum of modern art in Vienna. From February 12, 2015 to September 13, 2015 there is an awesome exhibition "Ludwig goes POP". It is called after the German industrialists Peter und Irene Ludwig that collected around 100 works from the now most known Pop Artists. It is also one of the largest holdings of Pop Art in the world. 
The exhibition is really amazing and I recommend it to everyone, who is at least a little bit interested in art. I was blown away by all the works that are displayed there. Besides from the paintings and images you can also flip through some books about Andy Warhol or Pop Art in general, watch a short movie and admire all those amazing, but also weird sculptures, objects and installations.

V úterý jsme navštívili Mumok - Muzeum moderního umění ve Vídni. Od 12. února 2015 do 13. září 2015 je tam úžasná výstava "Ludwig goes POP". Je nazvaná podle německých industrialistů Petra a Irene Ludwig, kteří shromáždili kolem 100 děl od nyní velmi známých Pop Artových umělců. Je to také jedna z největších sbírek Pop Artu na světě.
Tato výstava je vážně úžasná a určitě ji můžu všem doporučit, kteří se alespoň trochu zajímají o umění. Byla jsem ohromená všemi díly, která jsou tam vystavená. Kromě obrazů a snímků si také můžete prolistovat knihy o Andy Warholovi nebo Pop Artu obecně, podívat se na krátký film a obdivovat všechny ty skvělé, ale zároveň i zvláštní sochy, předměty a instalace.


July 8, 2015

TRAVEL/ VIENNA - NASCHMARKT

BY JULI JULI (2 of 16)

PLACE: Naschmarkt, Vienna, Austria

If you're ever going to Vienna, you have to visit Naschmarkt. It's full of amazing restaurants and cafés. One of them is Neni. It's an awesome restaurant with slightly oriental cooking, where they offer many vegetarian and vegan dishes. But we tried a cheeseburger with homemade chips and it was really delicious. Luckily I wore a loose dress, haha. Apart from that you can find there many stands with various food like spices, fruits, vegetables and even some sweets. And as the board on the fifth picture says, there is no Wi-Fi, so talk to each other, call your mom, pretend it's 1993! And have a drink - live!

Jestli někdy pojedete do Vídně, tak musíte navštívit Naschmarkt. Je plný úžasných restaurací a kaváren. Jedna z nich je Neni. Je to skvělá restaurace s lehce orientální kuchyní, kde nabízejí spoustu vegetariánských a dokonce i veganských jídel. Ale my jsme samozřejmě museli zkusit jejich cheeseburger s domácími hranolkami a bylo to výborný. Naštěstí jsem na sobě měla tyhle volné šaty, haha. Kromě toho tam můžete najít také hodně stánků s různými druhy koření, ovoce, zeleniny a také sladkostí. A jak se na té tabuli na páté fotce píše, není tam Wi-Fi, takže spolu mluvte, zavolejte své mamince, předstírejte, že je rok 1993! A dejte si drink - živě!


May 26, 2015

TRAVEL/ SAALBACH-HINTERGLEMM

hinterglemm (38 of 41)

I spent the last weekend in the Alps wandering through the woods and admiring the beautiful nature. Everything was so peaceful and fascinating. Apart from that we also had the chance to visit a new modern house that just totally enchanted me with its amazing interior. I loved everything there and if you are following me on instagram, you could see the cute colourful plates that I fell in love with. 
I think we really enjoyed our time there, even though it was raining almost all the time, but it doesn't matter in the mountains. Now I have to start learning again, this time for three exams that I will do in a month and because of them I can't go to Italy this year, grr.
I still hope you are doing great and enjoying every day! For more photos and videos follow me on snapchat under julidvorak.

Minulý víkend jsem strávila v Alpách touláním se po horách a obdivováním té krásné přírody všude kolem. Všechno bylo tak pokojné a ohromující. Kromě toho jsme také měli možnost navštívit nový moderní dům, který mě vážně okouzlil svým interiérem a designem. Jestli mě sledujete na instagramu, tak jste také mohli vidět ty roztomilé talíře, co tam měli. Do těch jsem se hned úplně zamilovala. 
Myslím, že jsme si to vážně užili, sice většinou pršelo, ale na horách to tak nevadí. A teď už se musím zase začít učit na tři zkoušky, které mě za měsíc čekají a kvůli kterým nemůžu jet do Itálie, grr. 
I tak doufám, že vy se máte super a každý den si užíváte! Pro více fotek a videí mě sledujte na snapchatu po jménem julidvorak


September 9, 2014

RANDOM/ SUMMER PANORAMAS


This year's summer has unfortunately already ended, but my holidays still continue. To remember some of my experiences throughout the three months I found these panoramas that I shot in Barcelona, in my hometown, at a lake and in Verona. All the pictures make me realize how much fun I had and how grateful I am that I can take with me so many amazing memories from this summer. Hope you all had also experienced such an awesome holidays and for those that are already going to school I wish good luck and enjoy all these days, because then it will be much harder. Now I wish I could go back to high school. :D

Letošní léto už bohužel skončilo, ale moje prázdniny pořád pokračují. Abych si vzpomněla na některé zážitky z těchto tří měsíců, našla jsem tyto panoramata, která jsem vyfotila v Barceloně, u mě na vesnici, u jezera a ve Veroně. Díky tomu jsem si uvědomila, jak moc jsem si to užila a jak moc jsme vděčná za to, že si můžu z tohoto léta s sebou vzít všechny tyto úžasné vzpomínky. Doufám, že jste všichni taky zažili tak krásné prázdniny a těm, kteří už chodí do školy, přeju hodně štěstí a užívejte si všechny ty dny, protože pak to bude mnohem těžší. Už teď si přeju, abych mohla jít zpátky na střední. :D

August 28, 2014

TRAVEL/ LAGO D'ORTA


Let's go back to June, when I was still in Italy at the lake Lago d'Orta. There are some random pictures David and I took during the week. I can't believe that the holidays are almost over and so the summer. The reason why I am posting these pictures two months later is that I want to at least pretend that the summer is still here and also to remind me of the beautiful week full of fun and amazing sunsets! Luckily I still have one month off. :D

Tak se trochu vrátíme v čase, přesněji o dva měsíce zpátky, když jsem byla stále ještě v Itálii u jezera Lago d'Orta. Tady je pár random fotek, které jsme s Davidem během týdne nafotili. Nemůžu uvěřit tomu, že prázdniny jsou už skoro u konce a tak i léto. Důvod, proč zveřejňuji fotky až z června je, že chci alespoň ještě chvíli předstírat, že léto je stále tady a taky si připomenout ten krásný týden plný zábavy a úžasných západů slunce! Naštěstí mám ještě měsíc volno. :D

August 18, 2014

TRAVEL/ FLORENCE


This may be the last but one post about my travels in Italy. As we were in Tuscany it was a must to visit the capital of Tuscany, Florence. It is a beautiful city and I really love its architecture. There are these lovely houses, cathedrals and museums. You can also find there streets full of shops and at that time there were huge sales everywhere, so you can imagine that it was pretty fun. I brought home with me some amazing pieces, which I am probably going to show you later then. Hope you'll like the pictures and have a great week!

Myslím, že toto by mohl být ten předposlední článek z dovolené v Itálii. Když jsme byli v Toskánsku, byla to tak trochu nutnost navštívit také hlavní město Toskánska, Florencii. Je to krásné město a vážně se mi líbí jeho architektura. Jsou tam nádherné domy, katedrály a muzea. Samozřejmě nechybí ani ulice plné obchodů a v té době byly všude velké slevy, takže si dokážete asi představit, že to byla celkem zábava. Přivezla jsem si s sebou domů pár úžasných věcí, které vám pak pravděpodobně později ukážu. Doufám, že se vám budou fotky líbit a mějte krásný týden!

August 1, 2014

TRAVEL/ SARDINIA


It was a beautiful time in Sardinia. I would never expect that there are so many really small beaches in Sardinia and that they're so picturesque. The one we were visiting every day was only about 50 metres long, but the sea was really amazing! We also spent a lot of time in the Orange bar that was right above the beach, where we usually enjoyed some afternoon drinks or a salad for lunch. One of the best vacations I've ever been to, I have to admit.

Na Sardinii to bylo úžasné. Nikdy bych neočekávala, že tam najdeme tolik malých pláží a že budou ještě ke všemu tak malebné. Ta, kterou jsme každý den navštěvovali, byla asi jen 50 metrů dlouhá, ale to moře bylo krásné! Hodně času jsme taky strávili v Orange baru, který byl hned nad pláží. Tam jsme si většinou šli odpoledne sednout na nějaký drink nebo na oběd na salát. Jedna z nejlepších dovolených, na kterých jsem kdy byla, to musím uznat. 

July 11, 2014

TRAVEL/ BARCELONA THROUGH GOPRO HERO 3+


You can be calm, because this is the last post with pictures from Barcelona and then I'm not going to bother you with this city anymore, even when I think it's amazing. Maybe you have already seen many similar photos on the blog, but these are actually taken with GoPro camera, so I thought I can show them to you. I really love this little smart thing, because it can make your life much easier. You don't have to take with you big reflex camera, you just put the GoPro in your pocket and it's all done. Practical, high-quality and stunning! And yes, there were really dirty windows in the plane. :D

Můžete být v klidu, protože tohle už je vážně poslední článek s fotkami z Barcelony. Pak už vás s tím nebudu otravovat, i když si myslím, že je to úžasné město. Možná už jste viděli hodně podobných fotek na tomto blogu, ale tyto jsou vyfocené GoPro kamerou, takže jsem si myslela, že bych vám je mohla ještě ukázat. Tuhle malou chytrou věcičku úplně zbožňuju, protože vám neskutečně usnadní život. Nemusíte s sebou brát obrovské zrcadlovky, stačí si vzít GoPro, dát ji do kapsy a je hotovo. Praktické, kvalitní a senzační! A jo, v tom letadle byly vážně špinavý okna. :D


July 5, 2014

TRAVEL/ BARCELONA PART 4


Today I want to share with you a few pictures that David took while going up to the Montjuic hill with a cable car. It was amazing to see the whole city from there and I would definitely recommend it to all of you, who also want to visit Barcelona one day. The price for the cable car isn't so cheap, it costs about 12 € and if you'll come there in the afternoon, then you probably have to wait a long time because of many people, so try it rather in the morning. But still it's a really nice view and if you're not a skinflint (:D), then you definitely should go for it.

Dnes bych se s vámi chtěla podělit o pár fotek, které David nafotil během jízdy lanovkou na horu Montjuic. Bylo to vážně úžasné odtud vidět celé město a určitě bych to všem, kteří se taky jednou chystají navštívit Barcelonu, doporučila. Cena za lanovku ale bohužel není nejlevnější, stojí kolem 12 € a jestli tam přijdete odpoledne, tak budete muset čekat kvůli dlouhé frontě, proto to zkuste raději ráno. Ale stejně je to vážně krásný výhled a pokud nejste skrblíci (:D), pak byste do toho měli určitě jít. 

July 3, 2014

TRAVEL/ BARCELONA PART 3


One day we also visited the Park Güell and the famous mosaic bench. I already was in Barcelona before so I quite remember it, but it was still so beautiful. We took a few pictures there, but I borrowed my boyfriend's camera and in a sort of way I can't use it, so the pictures are "a little bit" unuseable. :D Still, I chose one of them. You will certainly recognize it, when you see it. I have to admit that I am a really big fan of photography, but I can only operate with my Canon EOS 550D and that's all. I would like to be able to shoot nice pictures, but when I have to read the manual, well then that's the end. :D I mean, who likes to read manuals, right?!

Jeden den jsme také navštívili Park Güell a tu slavnou mozaikovou lavičku. Před tím už jsem jednou v Barceloně byla, takže si to celkem pamatuji, ale i tak to bylo pořád úžasné. Nafotily jsme tam pár fotek, ale půjčila jsem si foťák od přítele a tak trochu s ním neumím zacházet, takže jsou ty fotky ,,trošku" nepoužitelné. :D Stejně jsem ale jednu z nich vybrala. Určitě ji hned poznáte, až ji uvidíte. Musím přiznat, že mě fotografie vážně baví, ale umím používat jen můj Canon EOS 550D a to je všechno. Strašně ráda bych chtěla umět fotit pěkné fotky, ale když musím číst manuál, no tak to je pak konec. :D Ale kdo rád čte manuály, že?! 

June 29, 2014

TRAVEL/ BARCELONA PART 2


If you're ever planning to visit Barcelona, you need to at least stop by the food market at La Rambla street. It's awesome how many kinds of fruit, fish, ham and candy you can find there. And they're delicious! 

Jestli někdy plánujete navštívit Barcelonu, tak se musíte alespoň zastavit u trhu s jídlem u hlavní ulice La Rambla. Je to vážně úžasný, kolik tam můžete najít druhů ovoce, ryb, šunek, sladkostí. A že jsou vynikající!

June 18, 2014

OUTFIT/ HARBOUR


Our second day in Barcelona started with a walk along the harbour. It made me thinking about how it would be, if we would have a sea in Vienna or near my hometown. It took me to a conclusion that maybe people would be more happy, funny and friendly, because in my opinion most of them in such cities look like it. They are enjoying their life, meeting with friends at the beach, playing volleyball or swimming in the sea. But maybe I'm wrong and I just see it that way, because I like it. I know that even if there isn't a sea in Vienna, we can be happy and friendly, too, but I just love that atmosphere. Do you?

Náš druhý den v Barceloně začal procházkou podél přístavu. Donutilo mě to přemýšlet nad tím, jaké by to asi bylo, kdyby jsme měli moře ve Vídni nebo blízko mého rodného města. Přišlo mi, že by lidé byli možná šťastnější, veselejší a přátelštější, protože si myslím, že většina lidí, žijících v takových městech, se tak chovají nebo tak alespoň vypadají. Užívají si života, potkávají se s přáteli na pláži, hrají volejbal nebo plavou v moři. Ale možná to tak není a já to tak vidím jen proto, že se mi to líbí. Vím, že i když ve Vídni není moře, tak můžeme být také šťastní a přátelští, ale já prostě miluju tu atmosféru. A vy?

June 16, 2014

TRAVEL/ BARCELONA PART 1


It is quite a long time when I wrote last post, but I needed it. Luckily I successfully graduated and then also visited Barcelona. If you follow me on instagram, you could already notice it. These pictures were taken on our first day in the city. At first we checked in our apartment and then we went to the beach at the evening. Surprisingly it was a little bit cold, but after two days the weather was really hot. Maybe too much, because we even couldn't breath sometimes. :D In the next days you can expect other pictures from Barcelona and also an outfit post! 

Je to celkem dlouhá doba, co jsem naposledy napsala nějaký článek, ale bylo to potřeba. Naštěstí už mám maturitu úspěšně za sebou a stihla jsem i navštívit Barcelonu. Ti, kteří mě sledují na instagramu si toho nejspíš všimli. Tyto fotky jsou z prvního dne, co jsme přiletěli. Nejdřív jsme se ubytovali a potom jsme se šli k večeru podívat na pláž. Překvapivě bylo celkem chladno, ale naštěstí se to po dvou dnech zlepšilo. Možná až moc, protože se někdy nedalo ani dýchat. :D V příštích dnech se můžete těšit na další fotky z Barcelony a taky na outfit post!